5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Aksident trafiku në fshatin Nashec

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në fshatin Nashec të Prizrenit.

Dy persona kanë marrë lëndime.

“Dje, ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime ku të përfshira kanë qenë dy automjete me targa vendore dhe me drejtues meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar dy drejtuesit e automjeteve si dhe një pasagjere. Te lënduarit pas marrjes së ndihmës mjekësore janë liruar”, njofton Policia e Kosovë.

Më Shumë

Ronaldo pranon ofertën e ekipit arab, paga e tij vjetore do të jetë mbi 200 milionë euro

Ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldo do të vazhdojë karrierën në Arabinë Saudite. “Daily Mail” ka raportuar të mërkurën se Ronaldo edhe zyrtarisht ka arritur marrëveshje...

Kur Putin ‘spiunonte’ dy artistët protestues në vitin 1976

Agjencia investigative ruse “Meduza” ka publikuar informacione të reja në lidhje me jetën e hershme profesionale të presidentit Vladimir Putin gjatë kohës kur punonte...

Lajmet e Fundit