16.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Angelina Jolie kapet mat me këngëtarin e famshëm

Angelina Jolie dhe The Weeknd janë kapur sërish mat në një koncert privat në Los Angeles gjatë fundjavës. Aktorja dhe këngëtari kanadez po përfliten kohët e fundit se kanë nisur një romancë pasi u panë në një restorant në Santa Monica.

Fotot e publikuara nga mediat e huaja tregojnë 31 vjeçarin që ndodhej pranë një turme ndërsa Jolie shihej krah dy fëmijëve të saj. Edhe pse asgjë nuk është konfirmuar ende në lidhje me raportin e tyre, ekziston një mundësi që të dy të takohen për biznes.

Kujtojmë që Jolie është komentuar kohët e fundit gjithashtu dhe për takimet që ka zhvilluar me ish bashkëshortin, Jonny Lee Miller. Aktorja hollivudiane u pikas në apartamentin e tij në New York ndërkohë që së fundmi është parë sërish por kësaj here nën shoqërinë e djalit, Pax.

Shtohen dyshimet për një romancë mes tyre! Angelina Jolie kapet

Shtohen dyshimet për një romancë mes tyre! Angelina Jolie kapet

Shtohen dyshimet për një romancë mes tyre! Angelina Jolie kapet

Më Shumë

Prizren/ Sulmohet fizikisht një shtetas i Shqipërisë

Një burrë nga Shqipëria ka pranuar tretman mjekësor, pasi që ishte sulmuar fizikisht nga i dyshuari nga Prizreni. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim...

Dalin rezultatet e studentëve të pranuar në konvikte

Qendra e Studentëve në Prishtinë ka shpallur rezultatet për pranimin e studentëve në konvikte për  vitin akademik 2022/2023. Rezultatet janë publikuar në faqen e tyre...

Lajmet e Fundit