16.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Arrestohen dy femra dhe një mashkull në Prizren, dyshohen për prostitucion

Prostitucion2Dy femra dhe një mashkull janë arrestuar në Prizren. Arrestimi i tyre është bërë në lagjen “Dardania”, pasi që dyshohen se janë involvuar në ushtrim të prostitucionit.

“Janë arrestuar dy femra dhe një mashkull nën dyshimin se të njëjtit janë të implikuar në veprën e prostitucionit”, njofton Policia e Kosovës. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari mashkull është dërguar në mbajtje, ndërsa dy të dyshuarat femra janë liruar në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Totaj pret në takim kryetarin e PRBK-së, Albert Kinolli

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, priti sot kryetarin e Partisë Rome të Bashkuar të Kosovës, Albert Kinolli, nënkryetarin e kësaj partie Rasim Krasniq dhe...

Aksident në Prevallë, dy të lënduar

Dy persona janë lënduar në një aksident trafiku në Prevallë të Prizreni. Aksidenti ka ndodhur mes një automjeti dhe një motoçiklete. “Ka ndodhë një aksident trafiku...

E diela me diell

Lajmet e Fundit