19.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Arrestohet burri në Prizren, i kërkoi para gruas në gjendje të dehur

Një burrë është arrestuar në Prizren, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje me gruan, dyshohet se e ka fyer dhe kanosur atë.

Rasti sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ka ndodhur pasi i dyshuari i ka kërkuar viktimës para, ndërsa kjo e fundit nuk i ka dhënë.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.


Reklamë

RENELUAL TAHIRI prezenton tipet e banesave në kompleksin “Green Avenue” Blloku B !
Për më shumë informata na vizitoni në pikën tonë të shitjes përballë ‘Premium Park Hotel”.
Si dhe mund të na kontaktoni:
+383 44 128 112 ; +383 49 613 613
Kliko videon 

 

Më Shumë

Selmanaj uron festën e Bajramit

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren, Driton Selmanaj, së bashku me bashkëpunëtorët e tij, ka vizituar Bashkësinë Islame të Kosovës në Prizren...

Falet namazi i Kurban Bajramit, ftesë për vepra të mira e solidaritet

Manifestimi qendror për territorin e Kosovës, kushtuar kësaj feste, u mbajtë në “Xhaminë e Madhe” në Prishtinë. Myslimanët në tërë botën, ashtu edhe në Kosovë,...

Lajmet e Fundit