3.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Arrestohet një person në Vërmicë

Një person i kërkuar është arrestuar në Pikën Kufitare të Vërmicës.

Arrestimi i tij është bërë e urdhër të gjykatës.

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata është arrestuar një mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në qendrën korrektuese të burgut në Dubravë|, njofton Policia e Kosovës
/PrizrenPress.com/

Më Shumë

Kurti: Serbia njeh vetëm gjuhen e presionit, trysnia nga Berlini dhe Parisi do të mund të sillte rezultate

Kryeministri Albin Kurti ka vazhduar kritikat për sjelljen destruktive të Serbisë në procesin e dialogut të Brukselit. Në një intervistë për ‘Top Chanel’, ai ka...

Dy ndeshje interesante sot në basketboll, vëmendja në Suharekë

Xhiroja e 27-të në Superligën e Kosovës në basketboll do të vazhdojë edhe sot me dy ndeshje mjaft interesante. Përballje shumë interesante do të jetë...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit