20.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Mars, 2023

Arrestohen dy persona për prostitucion në Prizren

Dy persona të dyshuar për prostitucion janë arrestuar në Prizren.

Të arrestuar janë një mashkull dhe një femër.

“Janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull K/Shqiptar dhe një femër shqiptare shtetase e Shqipërisë nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën penale”, njofton Policia e Kosovës.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Vdiq aktori i “Star Wars” dhe “Harry Potter”

Industria e filmit është në zi për humbjen e aktorit të Star Wars dhe Harry Potter, Paul Grant, i cili ka vdekur tragjikisht në...

Conte shihet duke fluturuar drejt Italisë, këtë javë pritet shkarkimi i tij

Antonio Conte u pa teksa kthehej në Itali me një fluturim të “Ryanair” të hënën dhe raportet në Mbretërinë e Bashkuar sugjerojnë se tekniku...

Lajmet e Fundit