-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Arrestohet personi i kërkuar në “Bajram Curr” të Prizrenit

Një person i kërkuar është arrestuar në lagjen “Bajram Curri” në Prizren.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër ë gjykatës.

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore në Prizren, është arrestuar i kërkuari-dënuari mashkull kosovar, dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Lajmet e Fundit