2.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Çmimi i derivateve për 24 orët e fundit

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë publikoi dje çmimet tavan për derivatet e naftës.

Çmimet maksimale janë si në vijim:

1.60 euro për Litër, për produktin Dizel;

1.33 euro për Litër, për produktin Benzinë;

0.76 euro për Litër, për produktin Gas.

Më Shumë

Superliga e basketbollit vjen sot me dy duele interesante

Superliga e Kosovës në basketboll, vjen sot me dy ndeshje e fundit të javës së 10-të.Kryendeshja luhet në Suharekë mes Golden Eagle Yllit dhe...

Tri raste të dhunës në rajonin e Prizrenit, arrestohen dy persona pasi rrahën prindërit e tyre

Një person është arrestuar në Dragash, pasi i njëjti e ka sulmuar fizikisht babain e tij. Sipas policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me...

Lajmet e Fundit