17.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Babai në Prizren e raporton të zhdukur vajzën e tij

 

Një prind në Prizren ka raportuar në Polici se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia njofton se njësia përkatëse është duke e hetuar rastin.

“PERSON I ZHDUKUR| Prizren 17.09.2022 – 18:00. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia përkatëse është duke hetuar rastin”, thuhet në raport.

Afër 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 924 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, gjatë kësaj periudhe...

Gati 1.000 persona vdesin nga ethet tropikale në Bangladesh

Gati 1.000 persona kanë vdekur në Bangladesh javëve të fundit, dhe autoritetet kanë thënë se bëhet fjalë për një prej shpërthimeve më të rënda...

Lajmet e Fundit