19.8 C
Prizren
E martë, 16 Gusht, 2022

Ballkani s`lejon ikjen e Gripshit dhe Korenicës

Meriton Korenica dhe Nazmi Gripshi do të qëndrojnë në Suharekë edhe për tri vite të tjera.

“Nazmi Gripshi dhe Meriton Korenica i qëndrojnë besnikë Ballkanit edhe për tri vite. Klubi ynë u dëshiron shumë suksese me fanellën portokalli. Së bashku marshojmë drejt shumë sukseseve të tjera”, ka shkruar ballkani në njoftim.

Klubi nga Suhareka doli kampion i Kosovës në këtë edicion.

Më Shumë

Sot përfundon Shkolla Verore Ndërkombëtare në Universitetin “Ukshin Hoti” Prizren

Sot përfundon Shkolla Verore Ndërkombëtare në Universitetin “Ukshin Hoti” Prizren, ku morën pjesë studentë nga 40 shtete të botës Në Universitetin “Ukshin Hoti” në Prizren,...

Muhamed Thaqi, trajner i Rahovecit

Muhamed Thaqi do të jetë në krye të klubit të basketbollit, Rahoveci për sezonin e ri në Superligën e Kosovës. Thaqi është zyrtarizuar të shtunën...

Lajmet e Fundit