20.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Ballkani tregohet skuadër Evropiane, uron Prishtinën për titullin

Ballkani dje humbi në finalen e Kupës së Kosovës pasi u mposht nga Prishtina me rezultat minimal 1-0.

Skuadra nga Suhareka është treguar skuadër e madhe dhe e matur derisa ka uruar kundërshtarët për titullin, shkruan Indeksonline.

Ballkani e ka uruar Prishtinën që të përfaqësojë sa më mirë në garat evropiane.

“Urime për FC Prishtina për fitoren në Digitalb Kupën e Kosovës, i urojme të na përfaqësoj në mënyre sa më të mirë në garat Europiane. Ndërsa neve si klub na mbetet të përgatitemi për sezonin e ri. Mirupafshim. Na priftë e mbara Suharekë“, ka shkruar Ballkani.

Më Shumë

Leao iu kërkon falje tifozëve të Juventus-it që e futi fanellën e tyre nën pantallona

Ylli i Milan-it, Rafael Leao, i ka tërbuar tifozët e Juventus-it duke e futur fanellën e tyre nën pantallona. Pas ndeshjes që Milan-i e mposhti...

Haxhi Avdyli- AAK-së: A jeni në koordinim me Listën Serbe për mocionin e mosbesimit?

Deputeti i “Guxo”, Haxhi Avdyli, ka folur në lidhje me mocionin e mosbesmit iniciuar nga kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj. Ai ka pyetur Shefin e...

Lajmet e Fundit