16.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Barcelonës i largohet një sulmues?

E përditshmja sportive katallane, Mundo Deporitvo, ka zbuluar se skuadra e Celta Vigos ka shfaqur interesim për sulmuesin e Barcelonës, Paco Alcacer.

Trajneri i Celta Vigos, Juan Carlos Unzue e dëshiron ish yllin e Valencias në skuadër. Unzue, i cili ishte ndihmës i Luis Enriques, e njeh mire Alcacerin pasi ka punuar me të te Barcelona.

Thuhet se Celta Vigo është e gatshme t’ia ofroj Barcelonës sulmuesin Maxi Gomez dhe 7 milionë euro për Alcacerin.

Drejtuesit e Barcelonës ende nuk kanë marrë ofertë nga Celta. Vështirë se Barcelona do ta shes Alcacerin, i cili pritet të zëvendësoi Luis Suarezin, i cili në nëntor do t’i nënshtrohet një operacioni.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/sport/barcelones-i-largohet-nje-sulmues-444264/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Ministri Murati sqaron se kush duhet të aplikojë për subvencionim të rrymës

Ministri i Financave Hekuran Murati ka bërë të ditur se deri më tani, janë mbi 45 mijë familje që kanë aplikuar për subvencionim të...

Kapet me drogë një i ri në Prizren

Në rrugën “William Walker” në Prizren, gjatë patrullimit në një pikë kontrolli, policia ka ndaluar një veturë, nën dyshimet për gjësende të kundërligjshme. Gjatë kontrollimit...

Lajmet e Fundit