14.8 C
Prizren
E martë, 27 Shtator, 2022

Bashkëjetoj me një të mitur dhe i shkaktoi lëndime trupore, arrestohet i dyshuari në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren, pasi që i njëjti ka kryer veprën penale “bashkëjetesë me personin nën moshën 16 vjeçare” dhe “lëndim i lehtë truporë”.

Policia njofton se i dyshuari kishte bashkëjetuar për disa muaj me viktimën femër kosovare të cilës i kishte shkaktuar edhe lëndime trupore.

Viktima pas trajtimit mjekësor është dërguar në strehimore, kurse i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Nën kthetrat e mashtrimit

Prend Ndoja Çdoherë mbeten mister Rrëfimet mbi jetën E kam lexuar kot historinë -Mjegull mbi të vërtetën. Njerëz të mirë të botës Shumë na ndihmuan Miqtë e vërtetë Keq i trajtuam. Për mua,...

Kurti sot shpall kandidaturën për kryetar të VV-së

Albin Kurti do ta shpallë sot zyrtarisht kandidaturën për kryetar të Lëvizjes Vetëvendosje. Lëvizja Vetëvendosje ka bërë të ditur se shpalosja e platformës së kandidatit...

Lajmet e Fundit