21.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Behar Rakaj zgjedhet kryetar i nëndegës së LDK-së “11 Marsi” në Prizren

Behar Rakaj është zgjedhur kryetar i nëndegës së LDK-së “11 Marsi” në Prizren.

Në kuvendin zgjedhor është zgjedhur edhe kryesia e re, si dhe tre delegatë për Kuvendin e Degës së LDK-së në Prizren.

Asociation “Loyola-Gymnasium” shpall një vend të lirë për mësimdhënës/e të gjuhës angleze

Në kuvendin zgjedhor ishte i pranishëm edhe kryetari i degës së LDK-së në Prizren, Driton Selmanaj.

“Me Beharin dhe kryesinë e Nëndegës do të vazhdojmë angazhimin për fitoren e Lidhjes Demokratike në Prizren. Fryma e fitores është në secilën nëndegë, andaj LDK është alternativa e vetme për Prizrenin”, njofton LDK-ja në Prizren.

Mund të jetë një imazh i 7 persona dhe persona duke studiuar

Reklamë

RENELUAL TAHIRI prezenton tipet e banesave në kompleksin “Green Avenue” Blloku B !
Për më shumë informata na vizitoni në pikën tonë të shitjes përballë ‘Premium Park Hotel”.
Si dhe mund të na kontaktoni:
+383 44 128 112 ; +383 49 613 613
Kliko videon 

Më Shumë

Zyrapi thotë se komandantët e zonave merrnin veprime të pakoordinuara me Shtabin e Përgjithshëm

Dëshmitari Bslim Zyrapi, duke u përgjigjur në pyetjet e trupit gjykues e përfaqësuar nga gjyqtari Christoph Barthe tha se ishte problem për Shtabin e...

Rahovec: Arrestohet një person pas konfliktit fizik me bashkëshorten

Një person në Rahovec është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Incidenti nuk ka shkaktuar lëndime fizike, por policia  ka vendosur...

Lajmet e Fundit