36.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Berisha: Fushata nuk ndikoi në punën e Administratës

Ymer-Berisha zedhenes i KKse ne prizren2Fushat  zgjedhore nuk ka ndikuar në ritmin e punës së Administratës në Prizren. Zëdhënësi i KK-së, Ymer Berisha thotë se ritmi i punës gjatë fushatës zgjedhore ka qenë i njëjtë si çdo muaj tjetër.

“Administrata edhe gjatë fushatës zgjedhore ka punuar me kapacitete të plota”, thotë Berisha,transmeton TVO.

Ai tregon se në një takim para fillimit të fushatës zgjedhore, punëtorët e Administratës janë udhëzuar nga kryetari i Komunës, Ramadan Muja, që të jenë në detyrat e tyre gjatë orarin e punës “Kjo është respektuar në masë të madhe”./PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Doarsa Kica jep dorëheqje nga Lista Guxo

Doarsa Kica-Xhelili njëra nga deputetet më aktive brenda grupit parlamentar të VV-së ka dhënë dorëheqje nga Lista Guxo, kanë bërë të ditura burime të...

Tejkaloi shpejtësinë në zonën urbane, prizrenasi gjobitet me 500 euro dhe i merret leja për një vit

Policia rrugore në Prizren, ka gjobitur me 500 euro dhe ia ka konfiskuar patentë shoferin, pasi në zonën 50km/h kishte lëvizur me shpejtësi 128km/h. “Me...

Lajmet e Fundit