8.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Betohet Bali Muharremaj

Kryetari i ri i Suharekës, Bali Muharremaj, bashkë me kuvendarët, ka dhënë betimin në Kuvend.

Ai, ka premtuar se do të bashkëpunojë me të gjithë.

“Për mua opozita, shoqëria civile e mediat janë këshilltari dhe organizatori më i mirë i qeverisjes”, tha Muharremaj.

“ Premtimet zgjedhore, do të jenë udhëtreguesi i qeverisjes, ndërkohë gjatë këtij mandati, nuk do të hezitoj të bashkëpunojë edhe me subjekte tjera, të cilat janë të gatshme të ofrojnë idetë nga programet e tyre”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

U rrahën për vdekje dhe trupat e tyre iu hodhën krokodilëve – detaje shokuese rreth fundit tragjik të një çifti britanik që shkuan ‘për...

Një çift britanik u vra brutalisht dhe trupat e tyre iu hodhën krokodilëve nga një bandë e pamëshirshme që iu vërsul atyre teksa po...

Pensionistët kërkojnë të trajtohen me dinjitet, lëshojnë pëllumba para Qeverisë

Në Ditën Ndërkombëtare të Pensionistëve Shoqata e Pensionistëve të Kosovës ka organizuar aksion simbolik para Qeverisë, raporton Ekonomia Online. Ata kanë lëshuar pëllumba para Qeverisë,...

Lajmet e Fundit