33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Beyonce është shoqe e ‘keqe’

BeyonceKëngëtarja e njohur Beyonce nuk është paraqitur në dasmën e shoqes së saj më të ngushtë, njëherësh edhe koleges, Kelly Rowland, e cila është mbajtur në Costa Rica.

Këngëtarja amerikane është martuar vikendin e kaluar me të dashurin dhe menaxherin e saj me të cilin është në lidhje disavjeçare. Tim Viterspun në hotelin ‘Four Seasons’, në Costa Rica. Ceremonia ka qenë private, saqë në hyrje i janë marrë telefonat të gjithë mysafirëve, ndërsa sigurimi ka qenë jashtëzakonisht i përforcuar. T

huhet që shumë fytyra publike të njohura kanë qenë pjesë e kësaj ceremonie. Ndërkaq Beyonce e cila shpesh thekson se Kelly është shoqja e saj e ngushtë që nga fëmijëria nuk është paraqitur në dasmë edhe pse ka thënë që do të jetë atje.

Sipas burimeve të mediave të huaja thuhet se këngëtarja e ka nxjerrë edhe biletën, por për shkaqe të panjohura në moment të fundit ka ndërruar mendje.

Më Shumë

Zhduket një burrë nga Rahoveci

Një grua nga Rahoveci, ka raportuar në Policinë e Kosovës, se burri i saj, është larguar më datë 11 qershor nga shtëpia. Sipas ankesës së...

Prizreni organizon festivalin më të madh të çiklizmit në Kosovë

Bike Fest Prizren, festivali më i madh i çiklizmit në Kosovë, do të mbahet këtë fundjavë nga data 21 deri më 23 qershor në...

Lajmet e Fundit