2.8 C
Prizren
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Bie nga ndërtesa, humb jetën një 51-vjeçar në Prizren

Një person ka humbur jetën si pasojë e lëndimeve që ka marrë në vendin e tij të punës në Prizren.

Rastin për Front Online e ka konfirmuar, zëdhënësi i Policisë së Kosovës në Prizren, Vesel Gashi.

“Rreth orës 12:20, në periferi të Prizrenit, një punëtor fizik i moshës 51-vjeçare, derisa ka qenë duke punuar në një objekt, ka ra nga objekti. Ekipi mjekësorë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar vdekjen. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin”, tha Gashi për Front Online.

Më Shumë

Fjalimet historike të Ismail Qemalit

Nga Sheradin Berisha Kuvendi i Vlorës ishte një nga ngjarjet më të rëndësishme për shqiptarët, në fillim të dhjetëvjeçarit të dytë të shekullit XX-të. Kuvendi...

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Policia në Prizren ka arrestuar një person të kërkuar nga gjykata. Ai është dërguar në vuajtje të dënimit. Rr. Bedri Pejani, Prizren 24.11.2022-11:40. Në bazë të...

Moti për sot

Lajmet e Fundit