19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Bremer i ngazëllyer me debutimin tek Juve

Gleison Bremer ka debutuar me fitore te Juventusi.

Bremer gjatë kësaj verë iu bashkua ‘Zonjës së Vjetër’ nga Torino. Ai debutoi tek Juve në fitoren e mbrëmshme kundër Sassuolos (3-0).

Ai tha se është i kënaqur me debutimin e tij tek skuadra e Masimiliano Allegrit.

“Kam bërë një lojë të mirë, por mund të përmirësohemi akoma. Ishte një debutim i mirë, fituam dhe nuk pësuam gol”, tha ai.

“Është shumë e rëndësishme ta nisim kampionatin më të mirë të mundshëm. Kjo fitore të jep besim të madh për ndeshjet e radhës”, theksoi Bremer.

Më Shumë

Një muaj pas humbjes nga Usyk – Tyson Fury shihet shumë i dehur, goditi shtyllën me kokë posa doli nga lokali

Një muaj pasi humbi nga Oleksandr Usyk në luftën për kampionin absolut të botës në peshat e rënda, Tyson Fury u desh të nxirrej...

De Biasi paralajmëron Italinë: Shqipëria nuk duhet nënvlerësuar

Në faqet e “Gazzetta dello Sport” nuk mund të mungonte opinioni i Gianni De Biasit, italianit që çoi Shqipërinë për herë të parë në...

Lajmet e Fundit