21.8 C
Prizren
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Burim Ramadani: AAK ka pritur rezultat tjetër

Burim Ramadani AAKBurim Ramadani, thotë se ishte ditë e qetë e votimit dhe proces demokratik zgjedhor.

“AAK ka pritur rezultat tjetër, por nuk kemi rezultatin final dhe as preliminar ende kështu që po presim mbledhjen e të dhënave për të dalë me rezultatet”, tha Ramadani në Klan Kosova.

Më Shumë

Mbappe do të luajë me maskë speciale

Franca e pagoi shtrenjtë fitoren ndaj Austrisë (1:0), në ndeshjen e parë të Kampionatit Evropian 2024. Kapiteni Kylian Mbappe do të jetë i detyruar...

Policia shqipton mbi 600 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 648 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Lajmet e Fundit