35.8 C
Prizren
E hënë, 15 Korrik, 2024

Cheryl ende e mban tatuazhin Mrs C në qafë!

CherylCole-kengetareKishte premtuar më parë se nuk do ta hiqte kurrë tatuazhin e saj “Mrs C” në pjesën e qafës, edhe pse ishte divorcuar nga bashkëshorti i parë i saj, Ashley Cole.

Por, për Cheryl Fernandez-Versini ndoshta mund të ketë ardhur koha ta rimendojë edhe njëherë artin trupor të saj, që i kujton thjesht ish-mbiemrin e saj nga martesa e parë, në një kohë që sapo është martuar me Jean-Bernard Fernandez-Versini.

Teksa merrte pjesë në një party, natën e së hënës, për të festuar martesën e saj të dytë, 2 javë më parë, me biznesmenin francez, veshja e saj “chic” shfaqte edhe njëherë tatuazhin e saj, të cilin nuk ishte munduar fare ta fshihte.

Cheryl, 31 vjeçe, i bëri “jehonën” e parë ish-mbrojtësit të majtë të Chelsea-t, 33-vjeçarit tashmë lojtar të Romës, gjatë Nëntorit të vitit 2007, 1 vit pasi ishin martuar së bashku, pikërisht me këtë tatuazh në qafë.

Por, ish-ylli i “Girls Aloud” nuk e dinte se 2 muaj pas këtij veprimi, parukierja e saj personale, Aimee Walton, do të deklaronte se kishte shoqëruar për 1 natë futbollistin, ish-bashkëshortin e saj, gjë që e detyroi atë të ndahej nga Ashley Cole në Shtator të 2010-s.

Megjithatë, këngëtarja nuk e hoqi atë tatuazh edhe gjatë kohës që ishte e lidhur me kërcimtarin amerikan, Tre Holloway, në 2012-n. Cheryl ka 12 tatuazhe në të gjithë trupin e saj, kryesori dhe më i madhi i të cilëve është ai me trëndafilat e kuq, i shtrirë nga mesi, në fundshpinën e saj, e që përfundon në kofshën e këmbës së majtë.

Më Shumë

Xhaka me bashkëlojtarë i siguruan miliona euro federatës zvicerane

UEFA shpërblen të gjitha ekipet përfaqësuese që marrin pjesë në Euro 2024. Në fakt të hyrat e UEFA-s nga Evropiani janë qindra milionëshe, ndërsa...

DokuFest sivjet rrugëton me temën e ndryshimeve globale, ‘New Order’

Festivali Ndërkombëtar i Filmit të Shkurtër dhe Dokumentar, “DokuFest” ka vendosur ta organizojë edicionin e 23-të nën temën “New Order”. Tranzicioni i shpejtë global, luftërat,...

Lajmet e Fundit