5.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Çmenduri! Vajza bën foto provokuese para arkivolit të të atit

Një grua është kritikuar ashpër në rrjetet sociale, pasi bëri “selfie” seksi në funeralin e babait të saj.

Çuditërisht, gruaja kishte zgjedhur madje ta mbante arkivolin e tij të hapur si sfond për foton provokuese, duke shkaktuar zemërim në internet.

Në foto, gruaja, e cila është e veshur me një fustan të zi pa rripa dhe me taka, shihet duke qëndruar përpara arkivolit.

Ajo më pas ndau foton në Instagram ku ndjekësit e saj iu lutën që ta hiqte.

FOTOT/ Çmenduri! Vajza bën foto provokuese para arkivolit të

Më Shumë

Apeli e kthen në rivendosje aktakuzën për rastin e 17 kg drogë në Prizren

Gjykata e Apelit e ka kthyer në rivendosje aktakuzën për rastin e 17 kg drogë në Prizren. Më 1 qershor 2022, gjatë kontrollit të automjetit...

Arrestohet një 36-vjeçar në Rahovec, iu gjetën dy pushkë, një mitraloz e 130 fishekë në shtëpi

Një 36-vjeçar është arrestuar në Rahovec, pasi gjatë një kontrolli në shtëpinë e tij në fshatin Drejnë i janë gjetur dy pushka me mitraloz...

Lajmet e Fundit