16.8 C
Prizren
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Conte i pasigurt nëse do të jetë trajner i Interit edhe sezonin tjetër

Antonio Conte ka thënë se nuk e di nëse do të vazhdojë të jetë trajner i Interit apo jo, porse një gjë të tillë do ta diskutojë me klubin në javën e ardhshme.

Conte i pasigurt nëse do të jetë trajner i Interit edhe sezonin tjetër

Ish-trajneri i Juventusit dhe Chelseat pati një sezon të mirë debutues ku arriti ta rivalizojë Juventusin për titull të Serie A, për të përfunduar në vend të dytë, përderisa e dërgoi Interin në finale të Ligës së Evropës për ta humbur atë nga Sevilla me rezultat prej 3 me 2.

“Do të takohemi javën tjetër me klubin dhe do të vendosim për të ardhmen time. Nuk jam i sigurt se a do të jem trajner i Interit sezonin tjetër, do ta vendosim së bashku”, ka thënë Conte për Sky Sport Italia.

“Interi do ta planifikojë të ardhmen me apo pa mua”.

Më Shumë

Aksion i Policisë dhe Doganës në Prevallë

Një aksion i Policisë së Kosovës në bashkëpunim me Doganën është duke u zhvilluar këto momente në Prevallë.   Aksioni është duke u zhvilluar për sekuestrimin...

Moti sot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin shi

Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin...

Lajmet e Fundit