4.8 C
Prizren
E diel, 27 Nëntor, 2022

Darmian mund t’i bashkohet Juventusit gjatë verës

Juventus ka shprehur interesim që të nënshkruajë me Matteo Darmian gjatë verës, sipas Gianluca Di Marzios.

Mbrojtësi italian nuk është në preferencat e trajnerit Jose Mourinho te Manchester United, dhe mund të joshet për një rikthim të mundshëm në vendlindje.

Darmian ishte transferuar te Djajtë e Kuq më 2015 nga Torino, rivali lokal i Juventusit.

Më Shumë

10 të vrarë në Ukrainë nga 70 raketat e lëshuara nga Rusia

Sirenat e sulmit ajror ranë në të gjithë Ukrainën dje, pasi Rusia lëshoi një breshëri sulmesh në infrastrukturën civile. Dhjetë persona u vranë dhe sulmet...

Kurti: Borell hoqi dorë nga propozimi i BE-së për marrëveshjen finale

 Kryeministri Albin Kurti ka deklaruar se propozimi i përfaqësuesit të lartë për Politikë të Jashtme të BE-së, Josep Borell, që Kosova të mos shqiptojë...

Lajmet e Fundit