-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Dëshirat më të nxehta të femrave

cifti martesorQë të dyja gjinitë si femrat edhe meshkujt kanë ëndrra erotike dhe kjo provohet sipas një studimi të Universitetit holandez në Amsterdam.

Mirëpo lidhur me këtë çështje janë renditur disa nga dëshirat më të nxehta të femrave në shtrat. Dashuri me partnerin dhe ish të dashurin- Kjo është një ndër ëndrrat më të shpeshta të femrave, për të shijuar në maksimum eksperiencën.

Marrëdhëniet orale- Është një nga praktikat seksuale që pëlqehet zakonisht nga meshkujt, por edhe femrat nuk mbeten mbas, pasi në këtë mënyrë eksitohen më shumë.

Pozicione të reja- Kjo është një nga taktikat më tunduese për femrën, e cila është e etur për të provuar diçka ndryshe.

Marrëdhënie në publik- Kjo është një nga dëshirat më të përhapura si në radhët e femrave edhe në të meshkujve, dhe natyra shpesh tundon ndjeshëm. Dashuri me një të panjohur- Kjo mund të duket një ide absurde por studimet e fundit kanë treguar se nuk janë të pakta femrat që kanë një dëshirë të tillë.

Më Shumë

Manchester United ‘përgatit’ mega-ofertën për Osimhen

Manchester United do të duhet të paguajë të paktën 90 milionë paund nëse dëshiron të nënshkruajë me sulmuesin e Napoli-t, Victor Osimhen, sipas raportimeve. United...

Gara shpejtësie në autostradën “Ibrahim Rugova”, Policia shqipton 21 gjoba e konfiskon një veturë

Policia e Kosovës ka njoftuar se kishte marrë para disa ditëve informata se po planifikohej të organizohej një garë shpejtësie në autostradën “Ibrahim Rugova”. Policia,...

Lajmet e Fundit