19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Detaje për  aksidentin me fatalitet në Prizren

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për  aksidentin me fatalitet që ka ndodhur të mërkurën në Prizren.

Sipas policies,një person që po voziste kamionin ka goditur për vdekje nga pakujdesia një biçiklist.

“I dyshuari mashkull  kosovar gjersa ka qenë duke drejtuar kamionin nga pakujdesia ka goditur një biçiklist. Viktima mashkull kosovar ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes, vdekjen e ka konstatuar mjeku kujdestar”, njofton PK-ja në raportin 24-orësh.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në obduksion ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje.

Më Shumë

Syla dëshiron që me Suharekën ta mposhtë Ballkanin

Futbollisti i Suharekës, Ilir Syla, ka dëshirë për të arritur fitore ndaj rivalit të qytetit, Ballkanit. Suhareka që nga edicioni i ri do të garojë në...

14 vjet nga vdekja e aktorit, Bekim Fehmiu

Po mbushen 14 vjet që nga vdekja e njërës ndër figurave më të lartësuara të aktrimit shqiptar, Bekim Fehmiut. Pas vetes ai la vepra të...

Lajmet e Fundit