18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

Dhurata Ahmetaj: Ky është vetëm fillimi

DhurataAhmeti-kengetareDhurata Ahmetaj është shprehur shumë e gëzuar që albumi i saj, “Dhurata”, tashmë është në në të gjitha pikat e shitjes së projekteve muzikore.

“Ndihem shumë e lumtur dhe mjaft e ngazëllyer të njoftoj gjithë përkrahësit e mi se nga sot albumi ‘Dhurata’ do të gjendet në shitje në të gjitha pikat e shitjes të projekteve audio-muzikore ku do ku ka shqiptarë”.

“Ky është një rezultat i një pune shumë të gjatë, mjaft të përkushtuar, ku natyrisht se ka pasur edhe pengesa, por vet fakti që i kaluam të gjitha dhe erdha në përfundimin e albumit tim të parë më bën të ndihem edhe më e përkushtuar për të ardhmen.

Ky është vetëm fillimi…”, shkruan në profilin e këngëtares në Facebook.

Në një tjetër postin në Twitter, Dhurata ka falënderuar ekipin e ‘Elephant’, Bleron dhe Nurteelin për punën që kanë bërë bashkë në realizmin e këtij projekti.

Më Shumë

Aksident në rrugën Gjakovë-Prizren, tre persona të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur në udhëkryqin Xerrxë-Rugovë, në rrugën Gjakovë-Prizren, nga ku kanë mbetur të lënduar tre persona. Lajmin ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë...

Hera e parë në historinë botërore të Ballkanit që fitojnë të gjithë!

 Rexhep Hoti E dijshmja dhe vlera për shqiptarët ka kohë – shekuj, që është faktor i huaj përballë interesave të tyre kolektive. Duke mos qenë...

Lajmet e Fundit