-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Dhuratë dashurie

BoatengNë pushime në Porto Cervo, pas eksperiencës jo të mirë më Ganën në Kampionatin Botëror të Futbollit, e cila u përmbyll me polemika të shumta, Kevin Prince Boateng është duke shijuar pushimet dhe gjithë kënaqësitë që i jep jeta, në praninë e të dashurës së tij, Melissa Satta.

Gruaja e ardhme e lojtarit bukurosh të Schalke 04, për të ngritur moralin e të dashurit, ka menduar t’i bëjë një dhuratë. Në fakt nuk është diçka simbolike, por një dhuratë me shuam vlerë, të cilën askush nuk mund ta marrë çdo ditë.

Bëhet fjalë për një Chevrolet Camaro, rally-sport cabrio, të vitit 1968, të cilën futbollisti e ka marrë sapo ka dalë nga ambientet e tyre të ndenjjes, duke e gjetur të lokalizuar tek dera. E, në fund të fundit, kush nuk do t’i gëzohej një dhurate të tillë?

Më Shumë

Mjekët specialistë që punojnë vetëm në sektorin publik mund të marrin deri në 1800 euro pagë

Ministria e Shëndetësisë ka vendosur që t’i stimulojë mjekët specialistë të cilët punojnë vetëm në sektorin publik përmes shtesës në pagë. Këtë e bëri të...

Mbappe rrezikon sfidën ndaj Bayernit

Kylian Mbappe luajti vetëm njëzetë minutat pjesës së parë ndaj Montpellierit. Sulmuesi francez pësoi një lëndim dhe në Paris janë të shqetësuar, pasi më...

Lajmet e Fundit