2.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Di Maria nuk do ta kishte problem të luante për Barçën

Anësori i Paris Saint-Germainit, Angel di Maria, ka insistuar se nuk do ta kishte problem të luante për Barcelonën, përkundër lidhjeve që ka me Real Madridin.

Argjentinasi për katër vjet luajti te Reali, duke fituar Ligën e Kampionëve, La Ligën dhe katër trofe tjerë.

Barcelona dështoi në transferimin e Di Marias gjatë verës së kaluar, por mediat raportojnë se klubi spanjoll mund të ngjall interesimin për të gjatë kësaj vere.

“Lidhja ime me Real Madridin ka përfunduar. Cikli me ata është mbyllur vjet më parë. Sinqerisht, nuk do ta kisha problem të luaja për Barcelonën”, ka thënë Di Maria.

Më Shumë

Qeveria shtynë për vitin 2024 miratimin e Kodit Civil

Në mbledhjen e saj të 172-të, Qeveria e Kosovës ka ndryshuar programin legjislativ për vitin 2023. Ajo ka bartur për vitin tjetër 21 projektligje...

Kuvendi sot mban seancë plenare, në rend dite janë pyetjet parlamentare

Kuvendi i Kosovës sot do të mbajë seancë të re plenare. Në rend të ditës në këtë seancë janë pyetjet parlamentare të deputetëve për kabinetin...

Lajmet e Fundit