20.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Mars, 2023

Digjet parku i pleqve në Rahovec (VIDEO)

Pleqtë në Rahovec e kishin një vend ku mund ta kalonin kohën e lirë.

Por ata janë dëshpëruar shumë kur e kanë kuptuar se dikush i ka djegur mobilet e atij vendi, kështu duke ua pamundësuar atyre qëndrimin në këtë lokacion.

 

 

Më Shumë

Kurti në takim me ambasadorët e QUINT-it: Kemi qenë konstruktiv me propozime, por Serbia i refuzoi sërish

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe zëvendëskryeministri Besnik Bislimi në takim me ambasadorët e QUINT-it kanë diskutuar lidhur me ecurinë e bisedimeve të shtunën...

Brozovic edhe më larg Inter-it, gati të përfitojë Barcelona

Marcelo Brozovic nuk është më një figurë qendrore te Inter-i dhe një largim në verë është jashtëzakonisht i mundshëm pasi Barcelona e ka nën...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit