9.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Rahovec/ Vëllezërit dyshohen për vrasjen e vëllait të tyre (VIDEO)

Dy vëllezërit  E.M dhe A.M, të familjes Morina nga Qifllaku i Rahovecit dyshohen për përfshirje në vrasjen e vëllait të vogël, Naser Morinës.

Mbi këtë dyshim, policia ka arrestuar ata dhe dy shok të viktimës, njofton Klan Kosova.

32 vjeçari u gjet i vdekur në oborr të shtëpisë, mëngjesin e 9 majit të këtij viti.

 

 

Më Shumë

Kosova vazhdon importin e mallrave me vendet që nuk e kanë njohur Kosovën

Kosova vazhdon të importojë produkte nga vendet e ndryshme, pavarësisht raporteve të saj ekonomike, politike dhe diplomatike me ato shtete. Të dhënat e fundit të...

Almeda Abazi shtrihet në spital

Almeda Abazi duket se është në gjendje jo të mirë shëndetësore. Përmes një instastory ajo është shfaqur e shtrirë në spital. E bukura shqiptare zbuloj se...

Lajmet e Fundit