-0.2 C
Prizren
E premte, 27 Janar, 2023

Djali i Del Pieros shënon gol nga gjuajtja e lirë (Video)

Tobias Del Piero po ecën në gjurmët e të atit, Alessandro, sa u përket aftësive të tij në futboll.

Goditje e lirë nga jashtë zonës, në një pozicion mjaft të prirët dhe topi që përfundon në rrjetë.

Djali i ish-kapitenit të Juventusit luan në “Los Angeles Academy”, një filial i klubit bardhezi. Pas këtij goli të rrallë, i ka bërë “tag” të atit, i cili duhet të ndihet krenar për këtë perlë të vërtet.

Më Shumë

Pas lirimit nga akuza, reagon ish-drejtori i urbanizmit në Prizren

Ish-drejtori i Komunës së Prizrenit, Nijazi Kryeziu, ka reaguar pas lirimit të tij nga akuza në rastin njohur si “Infrakos”. Prokurori i Shtetit kishte ngritur...

Rasti “Infrakos” në Prizren, shpallet aktgjykim lirues ndaj shtatë të akuzuarve

Gjykata Themelore në Prizren ka shpallur aktgjykim lirues ndaj shtatë të akuzuarve në rastin “Infrakos”. Të akuzuarit ishin të ngarkuar me veprën penale “Keqpërdorim i...

Lajmet e Fundit