2.8 C
Prizren
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Dolly – Fly, projekti i artistes së re që nuk duhet ta humbisni

Dolly është emri artistik i këngëtares më të re të estradës shqiptare, që veten në projektin e parë e prezanton me një këngë në gjuhen angleze të titulluar ‘Fly’.

Projekti ‘Fly’ nuk ngjason aspak me projektet e artisteve shqiptarë, me një stil te veçanta ne interpretim e me një vizualizim tejet kreativ, këngëtarja e re duket se po e sjell një stil të ri në vend.

Dolly duket të jete artiste e kompletuar, pasi që ajo përveç interpretimit, është pjesëmarrëse edhe në vijën melodike dhe tekstin e projektit e madje edhe idenë e video klipit a ka realizuar vetë Dolly.

 

 

Më Shumë

Fajon: Sllovenia është avokate e fortë e liberalizimit të vizave për Kosovën

Shefja e diplomacisë sllovene, Tanja Fajon, ka deklaruar se Sllovenia është avokate e fuqishme e liberalizimit të vizave për Kosovën. “BE duhet të mbajë premtimin...

“Republika e Parë”: Fakte të reja tronditëse për zhdukjen e Remzi Hoxhës

Një kapitull i veçantë i librit “Republika e Parë” e Mero Bazes, trajton me hollësi zhdukjen e shqiptarit nga Kosova Remzi Hoxha, i cili...

Lajmet e Fundit