8.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Dorëzohet dhëndëri i Kamishit

KamishiSekretari i Ndërmarrjes së Ujërave “Ibër Lepenc”, Bajram Jashari, i cili është dhëndër i deputetit të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Bekim Haxhiu, i njohur në opinion me nofkën Kamishi, është dorëzuar, ku dhe ka hequr dorë nga pretendimet e tij për t’u emëruar nga bordi si ushtrues i detyrës së kryeshefit ekzekutiv të ndërmarrjes “Ibër Lepenc”../zeri/

Më Shumë

Lajmet e Fundit