3.8 C
Prizren
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Duda Balje, vizitë pune në Shkup

eputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje dhe njëherit kryetare e Bashkimit Socialdemokrat, qëndroi sot për vizitë pune në Komunën e Çairit, në Shkup.

Në takimin që realizoi me kryetarin e Komunës, Visar Ganiu u bisedua për tema që janë me interes të përbashkët.

Në takim u konstatua se thellimi i bashkëpunimit të ndërsjellë është i mirë për dy vendet tona, duke marrë parasysh faktin se mirëqenia e qytetarëve varet nga vendosja e lidhjeve të fuqishme bashkëpunimi duke u nisur nga pushteti lokal.

Më Shumë

Sara po bën jetë të shtrenjtë, sapo na prezantoi me veturën e saj super-luksoze

Sara Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në vend. Ajo u bë akoma më e njohur pas lidhjes së saj me reperin, Ledri...

Jose Mourinho shënjestron lojtarin e tij pas barazimit në Europa League

Jose Mourinho ka marrë edhe një herë vëmendjen pasi shpërtheu pas ndeshjes së Roma-s të enjten në mbrëmje, duke akuzuar në veçanti një lojtar. Verdhekuqtë...

Lajmet e Fundit