22.8 C
Prizren
E enjte, 11 Gusht, 2022

Dy javë para dasmës, ish-sulmuesi britanik filmohet në një dhomë hoteli me një menaxhere bari

Ish-sulmuesi Andy Carrol është fotografuar duke fjetur në një shtrat pranë një menaxhere bari, vetëm dy javë para martesës.

Thuhet se ish-sulmuesi kishte pirë me menaxheren Taylor Jane Wilkey në Dubai, pasi e fejuara e tij Billi Mucklow, po festonte me miqtë e saj më të ngushtë.

Dikur transferimi më i shtrenjtë i Liverpool-it në Premier League  shihet në një shtrat me Wilkey, ndërsa fotot e tjera tregojnë 27 vjeçaren e veshur me rrobdishamin e personalizuar të ish-sulmuesit.

Image

Image

Miqtë e të fejuarës së ish-sulmuesit thanë se fotot ishin shumë të turpshme.

Megjithatë, zonja Wilkey, e cila thotë se fotot u zbuluan nga Snapchat pasi ajo ua dërgoi miqve të saj në Britaninë e Madhe, këmbëngul se nuk ka ndodhur asgjë mes saj dhe ish-sulmuesit.

“Ishte e gjitha vetëm një argëtim krejtësisht i pafajshëm,” i tha ajo medias britanike ‘The Sun’.

Sipas The Sun, Carrol ishte duke festuar në klubin Cove Beach me Wilkey, kur ai ftoi atë dhe shoqen e saj në suitën e hotelit kur ai po qëndronte.

Ajo i tha Sun: Të gjithë u kthyem në hotelin e tij. Unë nuk kam fjetur me të,  ishim tre veta në dhomë.’

Ndërsa e fejuara e sulmuesit 34 vjeç, dukej sikur po kalonte momentin më të bukura të jetës së saj, teksa ndau një sërë fotosh nga koha e saj në Dubai  me miqtë e saj më të ngushtë.

Image

Image

Image

Image

Këto foto  vijnë vetëm disa ditë pas një sezoni zhgënjyes në Championship për Caroll. Carroll bëri 14 paraqitje për klubin pasi u bashkua në janar, duke shënuar vetëm tre gola.

.Image

Më Shumë

Dy të vdekur dhe 331 raste të reja me COVID në Kosovë

Dy qytetarë kanë humbur betejën me COVID gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, ndërsa janë regjistruar edhe 331 raste të reja. Janë shëruar edhe...

City hedh poshtë pretendimet se ka arritur marrëveshje me Barcelona-n për Silva-n

Bernardo Silva po kërkon të largohet nga Manchester City këtë verë. Portugezi synon të ndryshojë ambient dhe Barcelona është destinacioni i preferuar. Sipas mediave britanike,...

Lajmet e Fundit