15.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Dy persona në Zhur të Prizrenit ia vendosin bollës cigaren e ndezur

Dy të rinj nga fshati Zhur i Prizrenit, teksa punonin në vendpunishten e tyre i vije një mysafir i pa ftuar.

Bëhet fjalë për zvarranikun e quajtur bollë, ku pasi e zënë atë, ia ndezin një cigare dhe ia vendosin në gojë bollës për ta pirë.

Në videon e mëposhtme gjeni videon ku shihen dy të rinj duke e gostitur bollën me duhan.

 

Më Shumë

Arrestohet i dyshuari i katërt për vrasjen në tentativë në Mamushë

Policia e Kosovës (PK) njofton se është arrestuar A.B (49-vjeçar), nën dyshimin për vrasjen në tentativë të ndodhur më 6 maj 2023, në Mamushë. Në...

Rrahje masive në Prizren

Pesë persona janë përfshirë në një rrahje në Prizren. Për shkak lëndimeve, ata kanë kërkuar ndihmë mjekësore. Rr. Mursel Osmanaj, Prizren 21.05.2023 – 16:23. Është raportuar...

Lajmet e Fundit