6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Dy të mitur vjedhën rroba në një lokal në Prizren

Janë shoqëruar dy persona të mitur në stacionin policor në Prizren, pasi të njëjtit kanë vjedhur rroba në një lokal.

Ata dyshohet se kanë kryer edhe vjedhje të tjera në lokacione të tjera.

“Janë shoqëruar në stacionin policor dy të dyshuar meshkuj kosovarë të mitur, pasi që kishin vjedhur rroba në lokalin e viktimën mashkull kosovar. Të dyshuarit dyshohet se kanë kryer edhe vjedhje të tjera në lokacione të tjera”, thuhet në raportin e policisë.

Siç bëhet e ditur me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com

Më Shumë

Ndërron jetë një person në Korishë të Prizrenit, policia nis hetimet

Një person ka ndërruar jetë në fshatin Korishë të Prizrenit. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 13:45. Sipas raportit të policisë, thuhet se pas përkeqësimit...

Biznesmeni nga Katari shpjegon pse tifozët po fotografojnë tifozen kroate

Një nga personazhet më të spikatur të Kupës së Botës jashtë fushës është një tifoze kroat që shqetëson popullin e Katarit me veshjet hot. Në...

Moti për sot

Moti për sot

Lajmet e Fundit