5.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Predha e armës godet dritaren e një shtëpie në fshatin Gjonaj

Një person nga fshati Gjonaj i Prizrenit ka raportuar se derisa kishte qenë në oborrin e shtëpisë, një predhë e ka goditur dritaren e shtëpisë së tij.

Sic njofton policia, në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një predhë e armës së zjarrit, shkruan PrizrenPress.

Nuk raportohet për të arrestuar, ndërkaq rasti është në hetime.

“Fsh. Gjonaj, Prizren 14.10.2022-21:00 Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se gjersa ai ishte duke qëndruar në oborrin e shtëpisë së ti, kishte dëgjuar një krismë dhe më pas ka vërejtur se një predhë kishte goditur dritaren e shtëpisë së tij. Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një predhë e armës së zjarrit. Nuk raportohet për të arrestuar, rasti në hetime:, thuhet në raportin e policisë./PrizrenPress.com

Më Shumë

Ligji për paga do të hyjë në fuqi një muaj pas publikimit në gazetën zyrtare

Ligji për paga, i miratuar të mërkurën në Qeverinë e Kosovës, do të hyjë në fuqi vetëm një muaj pas publikimit në gazetën zyrtare,...

Nisin punimet e fazës së dytë në “Gurën e Poslishtit”

Sot kanë filluar punimet e fazës së dytë në "Gurën e Poslishtit", me qëllim të krijimit të zonave turistike për qytetarët e Komunës së...

Lajmet e Fundit