24.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Dybala rikthehet në stërvitje pas 62 ditësh

Paulo Dybala është lojtari që ka vuajtur më së shumti nga COVID-19, duke qëndruar me të afër shtatë javë.

Pas testimit negativ javën e kaluar, atij i është dhënë drita për t’u larguar nga vetizolimi.

Lojtari i është bashkuar skuadrës së Juventusit, dhe sot do të stërvitet për herë të parë, pas 62 ditësh.

Ai tashmë ka mbërritur në qendrën stërvitore të Juventusit, për të nisur përgatitjet për vazhdimin e sezonit në Serie A.

 

Më Shumë

Katër raste të dhunës në familje për 24 orë në Kosovë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se janë raportuar katër raste të dhunës në familje gjatë 24 orëve të fundit. Sipas policisë, tri raste...

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj, për klasën e parë, të gjashtë dhe dhjetë . Konkurs Të dashur prindër dhe fëmijë,...

Lajmet e Fundit