15.8 C
Prizren
E hënë, 25 Shtator, 2023

E krahasuan me yllin e Manchester City-t, reagon ish-banorja e BB VIP: Sot me nerva… (FOTO)

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të përfolura në vendin tonë. Pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP 2”, ajo është komentuar shumë në mediat sociale.

Por jo vetëm kaq, pasi bukuroshja bionde është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku me ndjekësit e saj të shumtë ndan edhe poza seksi dhe provokuese.

Por së fundmi, modelen janë duke e krahasuar me yllin e Manchester City, Erling Haland. Sipas fansave të saj, dy vajzat kanë ngjashmëri të madhe me njëra-tjetrën.

Së fundmi, ish-banorja e BB VIP postoi një foto ku shfaqej në ashensor dhe shkruante: “Halandi sot me nerva edhe stylish”.

E krahasuan me yllin e Manchester City-t, reagon ish-banorja e BB VIP: Sot me

E krahasuan me yllin e Manchester City-t, reagon ish-banorja e BB VIP: Sot me

Mungesa e trotuareve ua vështirëson lëvizjen e lirë nxënësve në Prizren

Në Prizren shumë objekte shkollore që ndodhen në skaj të rrugëve automobilistike, po ua pamundësojnë nxënësve dhe prindërve të lëvizin lirshëm në vajtje-ardhje nga...

Rama me Zelenskyn nënshkruajnë deklaratë për mbështetjen e pakushtëzuar të Ukrainës

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka nënshkruar deklaratë të përbashkët me Presidentin e Ukrainës, Volodymyr Zelensky, për mbështetjen e pakushtëzuar të Ukrainës. Kjo deklaratë është...

Lajmet e Fundit