15.8 C
Prizren
E hënë, 25 Shtator, 2023

Shkelet një e mitur në Prizren

Një vajzë e mitur është shkelur nga vetura në Prizren.

Ajo ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit.

Rr. Ëiljam Voker, Prizren (NN) 31.05.2023 – 17:10.Viktima femër kosovar e mitur, ka pranuar tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit, pasi që është goditur nga një veturë në lëvizje me ngasës, i dyshuari mashkull kosovar. Rasti është duke u hetuar.

Januzaj në janar pritet të rikthehet në Ligën Premier

Adnan Januzaj ka mbetur te Sevilla përkundër se nuk bënë pjesë në planet e klubit spanjoll. Sulmuesi kosovar me pasaportë belge gjashtë muajt e fundit...

ATK ndryshon procedurat e pajisjes me Vërtetim Tatimor

Administrata Tatimore e Kosovës, ju njofton se bazuar në Ligjin në fuqi për Administratën Tatimore dhe Procedurat, si dhe në përputhje me Ligjin Nr....

Lajmet e Fundit