5.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

E rëndë/ Modelja e njohur qëllohet me armë për vdekje

Modelja e njohur braziliane Raila Sales Ferreria, është qëlluar me armë zjarri gjatë një feste.

Edhe pas 5 ditë qëndrimi në një spital të vendit,nuk ka mundur të mbijetojë. Sipas raportimeve, 20-vjeçarja është qëlluar me armë zjarri në momentin që sapo ka dalë nga festa dhe ka hipur brenda një taksie për të shkuar për në shtëpi.

Punonjësit e shërbimit të urgjencës kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje, e në ato momente, ajo ishte ende me shenja jete.

Policia tanimë është në kërkim të autorit të këtij krimi, por deri më tani, nuk ka mbërritur në asnjë gjurmë.

Më Shumë

Jasharaj paralajmëron se mund të ketë sërish grevë në janar

Kreu i SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj, nuk e ka mohuar se mund të ketë grevë në janar. Një prej zërave më të fuqishëm sindikal, nuk e...

“Babai i kombit”, “Themeluesi i shtetit” — Qosja e Rugova dikur krah njëri -tjetrit

Fotografi i njohur, Ilaz Bylykbashi, shpeshherë ndan me publikun fotografi të shkrepur nga ai ndër vite. Kësaj radhe, ai nga arkiva nxori një foto mes...

Lajmet e Fundit