0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Eliza Dushku i jep fund lidhjes 5 vjeçare me 44-vjeçarin

elizaaAta ishin një nga çiftet më solide në Hollivudit, por të martën E! News ka bërë të ditur se aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku është ndarë nga ish-ylli i basketbollit, Rick Fox.

Ndarja duket se ka ardhur pasi 33-vjeçarja vendosi të kthehej në qytetin e saj të Bostonit, ndërsa partneri i saj, 44 vjeçar, dëshironte të qëndronte në Los Angeles.

Më parë Eliza ishte shprehur se kishte humbur familjen dhe qytetin e saj duke qëndruar në Los Angeles, megjithatë shkaqet e vërteta të ndarjes janë ende të paqarta.

Ish-basketbollisti, Rick Fox më parë ka qenë i martuar me aktoren e famshme Vanessa Williams me të cilën ka edhe një vajzë.

Më Shumë

Rita Ora konfirmon martesën me Taika Waititin: Po, jam martuar zyrtarisht

Rita Ora më në fund konfirmoi se është martuar me regjisorin Taika Waititi të premten, duke e përshkruar atë dasmën si ‘perfekte’ dhe ‘një...

Përfundon gjykimi ku paditësi pretendon se SHSKUK ka përzgjedhur kundërligjshëm drejtoreshën e Spitalit “Daut Mustafa” në Prizren

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të hënën, ka përfunduar gjykimi në kontestin civil ndërmjet paditësit L.G dhe të paditurës Shërbimi Spitalor Klinik Universitar i...

Lajmet e Fundit