22.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Emre Can zgjedh Juventusin

Emre Can do të largohet nga Liverpooli për t’iu bashkuar gjigantit italian, Juventus, meqenëse jo tani por në verë, sipas gazetarit të mirënjohur italian, Gianluca Di Marzio.

Mesfushori gjerman do të nënshkruajë me “Zonjën e vjetër” sapo ta ketë të lejuar ta bëjë një gjë të tillë, pra në verë kur edhe i skadon kontrata me “Të kuqtë”.

Sipas Di Marzios, Can e ka zgjedhur Juventusin pas një takimi pozitiv të agjentit të tij me drejtuesit e Juventusit.

Gjithçka duket e finalizuar, por gjermani do t’i bashkohet Juventusit në verë, kur edhe do të jetë lojtar i lirë, sipas tij.

Më Shumë

Një delegacion nga Austria viziton komunën e Rahovecit

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka pritur në takim ambasadorin e Austrisë në Kosovës, Christoph Weidinger, kryetarin e Kuvendit të Austrisë së...

BE “e shqetësuar” për forcimin e bashkëpunimit Serbi-Rusi

Bashkimi Evropian ka shprehur shqetësimin për forcimin e raporteve midis Serbisë dhe Rusisë, pasi këto dy shtete nënshkruan një marrëveshje për bashkëpunim në sferën...

Lajmet e Fundit