19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Era Istrefi duket tejet provokative në fotot e reja

Ajo është rikthyer fuqishëm pas një pauze të gjatë në muzikës.

Bëhet fjalë për Era Istrefin, e cila krahas projekteve të reja ka qenë mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, shkruan arbresh.info

Era në fotot e reja shihet e veshur me një bluzë të gjelbër mëngë të gjata të cilën e përshtati me xhinse.

Pamja e saj atraktive u kompletua me makijazh të theksuar dhe aksesor ari.

Nuk munguan as komentet dhe pëlqimet e shumat nga ana e admirueseve të saj sipër fotografive.

Ndryshe, Era aktualisht po shijon suksesin e këngës së re që solli në bashkëpunim me reperin e njohur, Don Xhoni.

 

Më Shumë

Përkujtimi i 25 vjetorit të çlirimit të Prizrenit: Homazhe në varrezat e dëshmorëve në Landovicë

Në nderim të heronjve të kombit, kryetari Shaqir Totaj, së bashku me zyrtarë të ekzekutivit, familje të dëshmorëve, përfaqësues të shoqatave të dala nga...

146-vjetori i Lidhjes së Prizrenit, pianistja Lule Elezi dhe Orkestra e Harqeve të Tiranës shkëlqejnë me performancën para prizrenasve

Pianistja Lule Elezi në shoqëri të Orkestrës së Harqeve të Tiranës të udhëhequr nga dirigjenti Oleg Arapi është kthyer në Prizren me një koncert...

Lajmet e Fundit