8.8 C
Prizren
E diel, 14 Prill, 2024

Era Istrefi me poza joshëse nga pishina

Era Istrefi nuk heziton të vë në plan të parë format e admiruara trupore përmes imazheve që i shpërndan me fansat e saj në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka më shumë se 1.5 milion përdorues që e ndjekin në profilin e saj në Instagram, ku të shumta janë imazhet në të cilat i thekson linjat trupore.

Gjatë të enjtes, Era i ka publikuar disa fotografi në ‘story’, ku duket se është duke kaluar kohë të mira.

Më Shumë

Fqinji i theu hundën 4-vjeçarit në Prizren, flet prindi i tij: E mori nga duart e nënës sime dhe e goditi

Një akt brutal ka ndodhur në Prizren pasi një katërvjeçar është sulmuar nga fqinji i tij. Në një intervistë për Kosova Today të Klan Kosovës,...

Hovenier: Jemi partnerë me popullin e Kosovës për vizionin e Kushtetutës

Ambasadori i SHBA-ve në Prishtinë, Jeffrey Hovenier, në 16-vjetorin e miratimit të Kushtetutës së Kosovës, deklaroi se SHBA-të janë krenare për mbështetjen ndaj popullit...

Lajmet e Fundit