16.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Fondacioni Golden Eagle ndan 10 mijë Euro për trajtimin mjeksor të ish-ushtarit të UÇK-së Bajram Bajselmani

Fondacioni Golden Eagle ka ndarë 10 mijë Euro për trajtimin mjeksor të ish-ushtarit të UÇK-së, Bajram Bajselmani.

Ky akt bujar nga Fondacioni Golden Eagle shkon përtej vetëm dhënies së një dore ndihme. Me ndarjen e këtyre fondeve,  jo vetëm që tregon përkushtimin e fondacionit për të ndihmuar ata që kanë nevojë por gjithashtu thekson rëndësinë e ofrimit të kujdesit të nevojshëm mjekësor për individët që kanë sakrifikuar për të mirën e vendit dhe i kanë shërbyer atij.

Fondacioni Golden Eagle vlerëson kontributet dhe sakrificat e rëndësishme të ish-ushtarëve të UÇK-së. Kjo mbështetje financiare tregon se shërbimi i tyre vlerësohet dhe se mirëqenia e tyre është prioritet. Është një kujtesë se heronjtë meritojnë kujdesin dhe mbështetjen maksimale.


 

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Kryeministri Kurti mori pjesë në mbledhjen komemorative në nderim të veprimtarit dhe të burgosurit politik, Afrim Morina

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, mori sot pjesë në mbledhjen komemorative të organizuar në nderim të aktivistit dhe të burgosurit politik, dhe...

Shyhrete Behluli zbulon të dashurin e vajzës së dytë, Gresës

Këngëtaraj e njohur Shyhrete Behluli përveç në muzikë ajo është aktive edhe në rrjetet sociale. Në rastin e ditëlindjes së vajzës së dytë Shyhretja ka...

Lajmet e Fundit