-6.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Gashi: Rinumërimi i votave nxori manipuluesit

ArbenGashi-LDKAnëtari i Kryesisë së LDK-së, Arben Gashi, paralajmëruar se sot do të shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve dhe në të njëjtën kohë do të dalin edhe hajnat në dritë.

Sipas tij, rinumërimi i votave ka nxjerrë edhe manipuluesit e votave të qytetarëve.

“Sot shpallen rezultatet perfundimtare te zgjedhjeve, rinumerimi i 20% te kutive nxjerri kogja do hajna”, ka shkruar Gashi, në Facebook.

Më Shumë

Milan, Ibrahimovic lihet jashtë listës së UEFA-s

Trajneri i Milan-it, Stefano Pioli ka publikuar emrat e përzgjedhur për rikthimin e kuqezinjëve në Champions League. Zlatan Ibrahimovic mbetet jashtë asaj liste të Milan-it....

Mjekët specialistë që punojnë vetëm në sektorin publik mund të marrin deri në 1800 euro pagë

Ministria e Shëndetësisë ka vendosur që t’i stimulojë mjekët specialistë të cilët punojnë vetëm në sektorin publik përmes shtesës në pagë. Këtë e bëri të...

Lajmet e Fundit