10.8 C
Prizren
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Gjendet 11-vjeçari që kishte humbur në Malishevë

B. M. fëmija 13-vjeçar i cili ishte zhdukur gjatë ditës së djeshme në Malishevë, është gjetur mbrëmë nga bashkëfshatarët dhe policia në territorin Duhël – Carralev, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas njoftimit nga një faqe lokale e kësaj komune ai është gjetur shëndosh e mirë.

“Gjendet  shëndosh e mirë  në teritorin Duhël – Carralevë”, thuhet ndër të tjera në njoftim.

Sipas po të njëjtës faqe ai kishte humbur diku në afërsi të fshatit Ngucat në Malishevë.

Gjithashtu është njoftuar se fëmija ka probleme psikike.

Më Shumë

BE dakordohet për liberalizim të vizave për Kosovën

Ambasadorët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian sot janë pajtuar për t’i dhënë mandatin Këshillit Evropian për të negociuar çështjen e liberalizimit të vizave...

Ronaldo pranon ofertën e ekipit arab, paga e tij vjetore do të jetë mbi 200 milionë euro

Ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldo do të vazhdojë karrierën në Arabinë Saudite. “Daily Mail” ka raportuar të mërkurën se Ronaldo edhe zyrtarisht ka arritur marrëveshje...

Lajmet e Fundit